+420 733 400 657

Potřebujete vypracovat konkrétní úkon (smlouvu) Vám šitou na míru? Potřebujete vyřešit konkrétní životní nebo pracovní situaci a nejste si jisti, jakou smlouvu potřebujete? Máme pro Vás jednoduché řešení.

Nabízíme soukromým osobám i podnikatelům snadný, přehledný a efektivní způsob pomoci při řešení konkrétních situací. Vypracovali jsme pro Vás vzory smluv, které si s naším přispěním velice lehce upravíte přesně podle Vašich představ. Budete mít jistotu, že pro Vaši záležitost zvolíte vhodný druh smlouvy, jejíž jednotlivá ustanovení budou odpovídat aktuální právní úpravě bez zbytečných chyb.

Už se nemusíte spoléhat na pochybné smluvní vzory z internetu, které často neodpovídají aktuální právní úpravě, a u kterých si nemůžete být jisti, že budou obsahovat ujednání vhodná pro řešení Vaší konkrétní situace. Nemusíte ani investovat svůj čas nebo značné finanční prostředky do návštěvy advokátní kanceláře, jejíž odměna za vypracování konkrétní smlouvy by Vás stála mnohdy tisíce korun.

 

Smluvní vzory i konkrétní smlouvy pro Vás vypracovávají spolupracující advokáti s dlouholetou praxí. Vzhledem k tomu, že s nimi máme sjednané výhodné nastavení smluvních cen, odpadá Vám nepříjemné dohadování o hodnotě odměny právních služeb. Prověření ceny, kvality a rychlosti dodání právních služeb jsme tedy udělali za Vás.

Další nespornou výhodou je, že naši spolupracující advokáti mají uzavřené pojistné smlouvy na pojištění odpovědnosti za případně způsobené škody až do výše 12.000.000,- Kč, tedy více než dvojnásobně vyšší, než kolik činí zákonná povinnost. Nemusíte se tudíž bát, že bychom Vám, v případě, že by náhodou došlo ke vzniku škody, způsobenou škodu nenahradili.

Pokud byste omylem pro řešení Vaší záležitosti vybrali nesprávný druh smlouvy, nevadí, advokát Vás o tom informuje, sdělí Vám, který druh smlouvy je pro řešení Vaší situace nejvýhodnější a my Vám dáme možnost vyplnit správný druh formuláře. Advokát, který bude mít na starosti Váš úkon, s Vámi zkonzultuje Vaše dotazy, popřípadě smlouvu upraví podle dodatečných požadavků.

Velice jednoduše. Prostřednictvím našeho krokového formuláře zaškrtnete a doplníte veškeré potřebné informace, které se promítnou do Vaší smlouvy. Nemusíte se bát, na každém kroku budete mít nápovědu, abyste vše snadno pochopili. U složitějších druhů smluv Vám celý proces nezabere více než 15 minut. Pokud si s čímkoli nebudete vědět rady, nevadí, určitě Vám rádi pomůžeme.

Na základě údajů, které vyplníte, Vám spolupracující advokát vyhotoví smlouvu podle Vašich představ, kterou obdržíte po úhradě ceny. Vždy budete vědět jméno advokáta, který pro Vás smlouvu vyhotovil. Vypracovanou smlouvu společně s poučením obdržíte v elektronické podobě ve dvou nejběžnějších formátech, tedy .pdf nebo .docx na Vámi zadanou emailovou adresu. Dokument budete moci kdekoli otevřít a vytisknout.

Dáváme Vám rovněž možnost jednorázové zpětné vazby. Pokud byste čemukoli ve smlouvě nerozuměli, budete mít možnost zdarma prostřednictvím emailu kontaktovat spolupracujícího advokáta, který na Vaše otázky odpoví, popřípadě smlouvu podle Vaší představy lehce upraví. Ceny uvedené u jednotlivých smluvních vzorů (podle ceníku) jsou konečné. Nemusíte se bát žádných skrytých navýšení.

Příslušný spolupracující advokát, který se specializuje na Vámi požadovaný druh smluv, obdrží na základě Vašich vyplněných požadavků a preferencí informace, které vyplníte do interaktivního formuláře. Obdržené informace advokát nejdříve zhodnotí s ohledem na druh smluvního vzoru, který jste si zvolili a předmět smlouvy – cíl, kterého potřebujete dosáhnout.

Pokud byste omylem pro řešení Vaší záležitosti vybrali nesprávný druh smlouvy, nevadí, advokát Vás o tom informuje, sdělí Vám, který druh smlouvy je pro řešení Vaší situace nejvýhodnější a my Vám dáme možnost vyplnit správný druh formuláře. Advokát následně zhodnotí úplnost sdělených informací a v případě potřeby Vás kontaktuje za účelem jejich doplnění nebo upřesnění. Smlouvu Vám následně vypracuje a zašle na Vámi sdělenou emailovou adresu.

Po obdržení smlouvy budete mít možnost kontaktovat advokáta, který Vám smlouvu vyhotovil a na cokoli se ho doptat. Advokát s Vámi zkonzultuje Vaše dotazy, popřípadě smlouvu upraví podle dodatečných požadavků. Pokud by Vám přístup některého z našich spolupracujících advokátů nevyhovoval, prosíme o zpětnou vazbu. Samozřejmě nás potěší i případná pozitivní reakce.