+420 733 400 657

Cena za vytvoření konkrétní smlouvy na míru přímo pro Vás, je uvedena vždy u konkrétního smluvního typu. Smlouvy jsou podle jejich obtížnosti rozděleny jen do dvou kategorií, a to za 249,- Kč nebo 349,- Kč. Cena je konečná a nemusíte se bát žádných dalších navýšení.

U některých druhů smluv Vám dáme možnost si přiobjednat vytvoření doplňujícího dokumentu jako např. předávacího protokolu nebo potvrzení o převzetí finanční částky. Tyto dokumenty Vám rádi vypracujeme zdarma nebo za symbolický poplatek 50,- Kč. O možnosti jejich vypracování a případné ceně Vás vždy budeme jasně informovat a je jen na Vás, zda je budete chtít.

Dále Vám nabízíme možnost komplexního právního poradenství ke smlouvám či jejich jednotlivým ustanovením se spolupracujícím advokátem nad rámec bezplatných konzultací ve formě zpětné vazby nad vypracovanou smlouvou. Vzhledem k nastavené spolupráci Vám tuto službu příslušný advokát, který Vám smlouvu vypracoval, poskytne za jednorázový poplatek 500,- Kč bez jakéhokoli dalšího navýšení. Tuto službu nemusíte využít již při vypracování smlouvy. Máte možnost si jí doobjednat kdykoliv poté.